O firmie

Czysta pasja do sztuki stolarskiej

Historia firmy

Istniejemy od 2008 roku.

Od początku działania świadczymy usługi dwutorowo, dzieląc je na usługi stolarskie oraz sprzedaż i montaż okien, drzwi i bram. Obie te gałęzie wzajemnie się uzupełniają i przeplatają tworząc spójny obraz misji firmy, którą jest praca przy drewnie jako materiale budowlanym. Od momentu powstania zrealizowaliśmy wiele stylowych projektów w różnej skali, od wykonywania schodów czy montażu okien w domach jednorodzinnych do kompleksowego świadczenia usług w ramach stolarki budowlanej przy luksusowych hotelach.

10

lat w branży

100+

produktów w ofercie

1000+

zadowolonych Klientów

Aktualna działalność

Świadczymy usługi w zakresie dostawy i montażu stolarki budowlanej klasy premium, współpracując z takimi firmami jak Oknoplast, Stolbud czy Novoferm.

Dostarczamy okna PVC, drewnianie, drewniano-aluminiowe i aluminiowe, rolety zewnętrzne, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, żaluzje, plisy, żaluzje fasadowe, bramy segmentowe, bramy przemysłowe. Wysoką jakość świadczonych usług opieramy o doświadczonych i wykwalifikowanych montażystów. Eksportujemy na rynki zachodnie.

Drugim kierunkiem naszego działania jest stolarstwo wewnętrzne i zewnętrzne obejmujące meble, układanie podłóg, tarasy drewniane, elewacje, aż po domy z drewna.

Nasze działanie ukierunkowane jest na wykonawstwo w stylu jak najbardziej zbliżonym do starych technik, naturalnych materiałów i tradycyjnego wyglądu. Tworzone przez nas wyroby są zawsze wykonywane ze szczególną starannością, a czynnikiem, który nas wyróżnia na tle reszty jest czysta pasja i radość z możliwości zajmowania się sztuką stolarską.

Współpraca

Współpracujemy z pracownią architektoniczną Archideo z którą zrealizowaliśmy wiele stylowych projektów.